Code Art

Projektowanie stron internetowych Tworzymy strony internetowe dowolnie skomplikowane dostosowane zarówno do potrzeb małych firm jak i większych spółek. Przygotowujemy rozszerzenia dla agencji nieruchomości, hoteli, restauracji i innych.

Systemy informatyczne System informatyczny może być rozwiązaniem nie tylko w ogromnej korporacji. Gromadzą dane, organizują i wspierają pracę. Zapraszamy do zadawania pytań, nasz konsultant dopasuje dla Państwa optymalne rozwiązanie.

Sklepy internetowe Dążymy do tego aby zarówno Państwu jak i Państwa klientom sprawić jak najmniej kłopotów. Duże i przejrzyste zdjęcia produktów, jasne i czytelne komunikaty wygodne formy płatności to cechy które mają dla klientów znaczenie.

Grafika Wykonujemy projekty ulotek, folderów, wizytówek, bannerów i innych elementów reklamowych. Oferujemy wsparcie podczas realizacji.

Szkolenia Wykonujemy szkolenia także jako podwykonawca. Efektywnie pokazujemy jak radzić sobie z problemami codziennej pracy przy komputerze. EXCEL, VISIO, OUTLOOK, EXCHANGE, SHAREPOINT

 

  • E-commerce
  • Interactive
Łużycka 10a/11
81-537  Gdynia
Poland